W dniu 06.07.2019 uczestniczyliśmy w obchodach  „Dni Mikołajek”, które były okazją do zapoznania mieszkańców z działalnością Stowarzyszenia. Oprócz udzielenia informacji zainteresowanym mieszkańcom oraz turystom przeprowadziliśmy również konkurs wiedzy o obszarze LGD. Ci, którzy odpowiedzieli poprawnie otrzymali gadżety promocyjne.

W dniu 28 czerwca 2019r. uczestniczyliśmy w obchodach Dni Orzysza. Na stoisku można było uzyskać materiały i gadżety informacyjno-promocyjne. Każdy zainteresowany miał możliwość wzięcia udziału w konkursie z nagrodami, gdzie można było sprawdzić swoją wiedzę o obszarze LGD „Mazurskie Morze”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt: "Miejsca zmienione z LGD "Mazurskie Morze".

Celem konkursu jest zebranie najciekawszych zdjęć z obszaru LGD dotyczące operacji zrealizowanych za pomocą Stowarzyszenia (aktywność, wydarzenia, inwestycje, szkolenia itp.). Do wygrania nagrody pieniężne!

Zgłoszenia przyjmujemy do 31.07.2019 roku pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Szczegóły w regulaminie konkursu!

W dniu 14 czerwca 2019 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Obchodów 10-lecia LGD Mazurskie Morze, podczas której otworzono Inwestycję Camper Park "Aris" w Orzyszu. Wszystkich zaproszonych gości powitał Pan Dariusz Kizling. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Instytucji krajowych i regionalnych, władz Gmin i Powiatów, Gospodarstw Rybackich, Lokalnych Grup Działania, Lokalnych Grup Rybackich, Członkowie Stowarzyszenia oraz Członkowie Zarządu. Nie zabrakło również Radnych Gminy Orzysz oraz innych zaproszonych gości. Uroczyście została przecięta wstęga po czym głos zabrał Pan Dariusz Kizling- Prezes Zarządu LGD "Mazurskie Morze". Po wystąpieniu odbył się program artystyczny zorganizowany przez Dom Kultury w Orzyszu naszym gościem była Pani Katarzyna Romot- mieszkanka Pisza. Po programie artystycznym obejrzano projekcję filmu promocyjnego Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania "Mazurskie Morze". W między czasie Pan Ireneusz Zieliński wykonał pokaz wędzenia sielawy "po mazursku". Wszystkim zaproszonym towarzyszyła wspaniała atmosfera. Cieszymy się, że w tak szczególnym dniu mogli być z nami.

Informujemy, iż 21 czerwca 2019 roku biuro LGD MM będzie nieczynne

Za utrudnienia przepraszamy.

Wnioskodawcom, którym termin złożenia protestu mija 21.06.2019 wydłuża się termin do 24.06.2019.

program rozwoju obszarow wiejskich