W piątek w Rucianem-Nidzie odbyło się ostatnie z ośmiu spotkań informacyjno-szkoleniowych, na których informowaliśmy o ogłoszonych przez LGD „Mazurskie Morze” naborach wniosków o przyznanie pomocy na realizację operacji w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020. W spotkaniach uczestniczyło 160 osób. Pracownicy LGD odwiedzili osiem gmin i przekazywali mieszkańcom informacje o warunkach i zasadach ubiegania się o przyznanie dofinansowania. Kto może wnioskować o wsparcie, w jakiej wysokości, jak wyglądają dokumenty aplikacyjne (formularz wniosku, biznesplan), jak należy je wypełniać i w jakim terminie złożyć w Biurze LGD.

 

Obecnie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w naszym Biurze w Orzyszu. Zachęcamy również do zapoznania się z zestawem pytań i odpowiedzi przygotowanym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w zakresie poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020 (www.sporol.warmia.mazury.pl).

Pracownicy Biura LGD „Mazurskie Morze” udzielają nieodpłatnego doradztwa i informacji osobom zainteresowanym złożeniem wniosku o przyznanie pomocy w ramach ogłoszonych naborów. Zainteresowanych doradztwem w siedzibie LGD „Mazurskie Morze” w Orzyszu przy ul. Leśnej prosimy o indywidualne wcześniejsze (telefoniczne - 087 423 85 20, lub e-mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) uzgodnienie terminu.

GALERIA:

           

program rozwoju obszarow wiejskich