DOŁĄCZ DO NAS!

LGD Mazurskie Morze jest idealnym miejscem dla osób aktywnych, dla osób chcących działać dla dobra wspólnego, dla naszej małej ojczyzny położonej wokół jez. Śniardwy. LGD jest powołana, by pomóc mieszkańcom rozwiązać ich lokalne problemy i tym samym przyczynić się do poprawy jakości życia na wsi i w miasteczkach. To co odróżnia LGD od innych organizacji pozarządowych, to wizja poparta budżetem, to fakt, że skupia w swoich szeregach zarówno przedstawicieli lokalnych władz, jak też właścicieli firm, organizacje społeczne, rolników i zwykłych mieszkańców. LGD jest apolityczna i transparentna. Jest tu miejsce dla każdej osoby bez względu na wyznawane poglądy. Wszystkich łączy chęć poprawy warunków życia na naszym terenie i służba naszym mieszkańcom.

 

Dlaczego warto być w LGD?

  1. Przynależność do LGD umożliwia realny wpływ na kierunek działania LGD i na to, w jaki sposób zostaną zagospodarowane unijne fundusze przeznaczone dla naszego terenu.
  2. Przynależność do LGD oznacza przynależność do grupy prawie 100 osób reprezentujących wszystkie sektory na naszym terenie – udział we wspólnych spotkaniach, w dyskusjach, szkoleniach itp..
  3. Przynależność do LGD to również możliwość bezpłatnego podnoszenia umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konferencjach zarówno tych organizowanych przez LGD jak i tych, na które LGD jest bezpłatnie zapraszana.
  4. Dostęp do bieżących informacji o dofinansowaniu z pierwszej ręki i pomoc przy składaniu wniosku.

 

Co zrobić, aby zostać członkiem Stowarzyszenia?

Aby zostać członkiem LGD „Mazurskie Morze”, należy zapoznać się ze Statutem Stowarzyszenia, następnie wypełnić deklarację członkowską i odesłać ją do Biura LGD.

Pobierz deklarację

Po przyjęciu do grona członków stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Mazurskie Morze" należy opłacić wpisowe i składkę członkowską.

Dane do przelewu:

Lokalna Grupa Działania „Mazurskie Morze”
ul. Leśna 22
12-250 Orzysz

Bank Spółdzielczy Ruciane Nida oddział  Orzysz
Nr rachunku: 66 9364 0000 2003 0011 3133 0001

W tytule: składka członkowska za ... rok oraz wpisowe

 

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt biurem LGD: 87 423 85 20, lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

program rozwoju obszarow wiejskich